Як оформити розстрочку на оплату централізованого опалення
Для споживачів які не мають субсидію.

Порядок і умови надання розстрочки на оплату послуг централізованого опалення (ЦО) визначено постановою Кабінету Міністрів України №744 від 19.10.2016р. «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення».

Оформлення розстрочки на опалення дозволяє громадянам користуватися ЦО в зимовий час, а платити рівними частинами протягом року: 50% - в опалювальний період (наприклад, з жовтня по квітень) і 50% - міжопалювальний (з травня по вересень). Розрахунок і розподіл рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених протягом опалювального періоду 50 відсотків вартості за послугу з централізованого опалення здійснюється підприємством, що надає даний сервіс - обігрів житлових приміщень.

 

Правила оформлення розстрочки на оплату тепла .

Для того, щоб оплачувати комунальну послугу рівними частинами протягом року, споживачеві необхідно написати заяву і направити в КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради.

телефони для довідок 0500126136 (вайбер), 0504358885, 422005.

            Електронна пошта optu@kramts.com

Приклад заяви на оформлення розстрочки

 

Додаток 4
до Правил

_____________________________
(найменування виконавця послуги
з централізованого опалення)

 

ЗАЯВА

Я, ____________________________________________________________________,
                (прізвище, ім’я та по батькові)

що проживаю за адресою ____________________________________________________,
                                        (адреса)

є власником (наймачем, орендарем) житлового приміщення (будинку садибного типу, квартири) і отримувачем послуги з централізованого опалення згідно з договором від ___ __________ _____ р. № ___________, прошу надати розстрочку на оплату послуги з централізованого опалення на опалювальний період 20___/___ року починаючи з _________ 20___ року.

Гарантую у визначений строк здійснювати оплату 50 відсотків нарахованої плати за послугу з централізованого опалення протягом опалювального періоду та розрахованої і розподіленої рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50 відсотків нарахованої плати за таку послугу.

Підтверджую відсутність субсидії на оплату послуги з централізованого опалення на опалювальний період 20___/___ року.

___ __________ 20___ р.                                                    __________________          

                                                                                                          (підпис)

Information
  • Posted on 16.02.2021 13:28
  • Перегляди: 284