КВП «Краматорська тепломережа»
Краматорської міської ради повідомляє:

Опалювальний сезон закінчився, борги залишилися

Станом на 1 квітня 2021року сума загального боргу населення з централізованого опалення становить 98 962 011,49 гривень.

Обов'язок кожного боржника є негайна оплата вже зараз. Адже якщо ситуація з боргами не зміниться до настання холодів, підприємства не зможе розрахуватися за спожитий газ, а значить - не зможе отримати номінацію на наступний період, і отже виникне проблема з подачею тепла в квартири, школи, садочки, лікарні.

До уваги споживачів, які отримують субсидію!

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач повинен забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.

Відповідно до  пункту 7 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання палива і скрапленого газу у грошовій готівковій формі затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 17 квітня 2019р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі (зі змінами від 27.12.2019р. №1123), управителі, об’єднання, виконавці комунальних послуг надають структурним підрозділам з питань соціального захисту населення інформацію про суму простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, щодо пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі.

Інформацію про суму простроченої понад три місяці заборгованості з оплати послуг теплопостачання буде надано в Управління праці соціального захисту населення м. Краматорська до 01.05.2021року.

У разі отримання інформації про наявність заборгованості за житлово-комунальні послуги, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, житлова субсидія на наступний сезон не призначається.

У зв'язку з цим всім одержувачам субсидій, які мають борги з оплати послуг централізованого опалення, необхідно терміново звернутися в КВП "Краматорська тепломережа", яка надає зазначену послугу, і вирішити питання погашення боргу або укласти договір про його реструктуризацію.

Уклавши угоду про реструктуризацію боргу, боржники можуть уникнути додаткових витрат і стягнення заборгованості в примусовому порядку через суд.

Укласти угоду про реструктуризацію заборгованості за послуги з теплопостачання можна, звернувшись в абонентський відділ КВП «Краматорська тепломережа» з паспортом, довідкою про присвоєння ідентифікаційного номера, і правовстановлюючими документами на квартиру.

УВАГА! Нагадуємо про необхідність попередньо погодити дату і час візиту в абонентський відділ за нашими контактними телефонами: 0500126136 (вайбер), 0504358885

 

З повагою, адміністрація підприємства

Information
  • Posted on 16.04.2021 07:19
  • Перегляди: 245