Повідомлення про намір КВП «Краматорська тепломережа» міськради
здійснити встановлення тарифів на виробництво, транспортування, постачання
теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії
на період з 01.10.2021 по 30.09.2022 р.

Відповідно до вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 390 від 30.07.2012 року, КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради інформує споживачів .про намір здійснити встановлення тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та надання послуг з постачання теплової енергії.

Метою перегляду тарифів на теплову енергію є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, введення в дію окремих положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та зміна вимог до формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії.

За період дії тарифів відбулися значні зміни у собівартості продукції, які полягають у збільшенні витрат на природний газ, збільшенні рівня прожиткового мінімуму, сум податків, вартості паливно - мастильних матеріалів та інших витрат, які безпосередньо впливають на складові тарифу на теплову енергію.

Розмір планових розрахункових економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію та послуг з постачання теплової енергії споживачам становитиме:

  • для  всіх   категорій   споживачів   без   системи   автономного   опалення   -   2236,68 грн./Гкал;
  • для споживачів, теплова енергія для яких постачається за допомогою систем автономного опалення:

будинок по вул. Металістів, 60        -      1954,58 грн./Гкал;

будинок по вул. Парникова, 4         -      1789,81 грн./Гкал;

будинок по вул. Свободи, 4            -       4617,11 грн./Гкал.

Порівняльний аналіз структури діючого та розрахункового тарифу додається.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань просимо надсилати на адресу: 84313, Донецька область, м. Краматорськ, вул. О. Тихого, 2 Б, КВП «Краматорська тепломережа» міськради або електрону адресу: offc@kramts.com  до   13 серпня 2021 року.

Адміністрація КВП «Краматорська тепломережа» міськради

Information
  • Posted on 30.07.2021 12:12
  • Перегляди: 129