Повідомлення про намір КВП «Краматорська тепломережа» міськради здійснити коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво та послуги з постачання теплової енергії  на період з 01.11.2021 по 30.09.2022 р.

Відповідно до вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради інформує споживачів про намір здійснити коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво та послуги з постачання теплової енергії  на період з 01.11.2021 по 30.09.2022 р. для бюджетних установ та організацій; релігійних організацій; інших споживачів.

Метою перегляду тарифів на теплову енергію є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня внаслідок підвищення ціни на електричну енергію та  підвищення ціни на природний газ постачальником газу нашого підприємства - НАК «Нафтогаз України» а також з урахуванням Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр..

При розрахунку діючого тарифу підприємством закладено ціну на природний газ для бюджетних установ та організацій; релігійних організацій; інших споживачів в розмірі 9 131,24 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість, з листопада 2021 року ціна на природний газ збільшилась на 231% та складає 30 217,52 грн. без податку на додану вартість. Враховуючи подальший ріст цін на газ, що анонсувало керівництво НАК «Нафтогаз України», а також Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., яким зафіксовано пільгову ціну на природний газ для бюджетних установ та організацій на рівні 13 659,63 грн. за 1 000 куб. м. (збільшення на 49,6%), підприємством здійснено коригування в частині ціни паливної складової тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії без коригування об’ємів.

При розрахунку діючого тарифу підприємством закладено ціну на придбання електричної енергії для технологічних потреб: Тариф на споживання активної електричної енергії 2,9 грн/кВт·год, без податку на додану вартість; Тариф на споживання реактивної електричної енергії 0,04 грн/кВАр·год, без податку на додану вартість. Відповідно до п.211 Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, Тариф на споживання активної електричної енергії 3,19 грн/кВт·год., без податку на додану вартість (збільшення на 10%); Тариф на споживання реактивної електричної енергії 0,04 грн/кВАр·год, без податку на додану вартість (збільшення на 45%)

Розмір діючих тарифів, враховуючі податок на додану вартість, без урахування витрат на утримання та ремонт  теплових  пунктів складає – 2 236,68 грн.

Розмір планових розрахункових економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію та  послуги з постачання теплової енергії споживачам, без урахування витрат на утримання та ремонт  центральних  теплових  пунктів,  становитиме:

  • для бюджетних установ та організацій 3 402,83 грн/Гкал з ПДВ;
  • для релігійних організацій 3 402,83 грн/Гкал з ПДВ;
  • для інших споживачів 6 082,69 грн/Гкал з ПДВ.

Порівняльний аналіз структури діючого та розрахункового тарифу для зазначених груп додається:

Додаток 1.Порівняльний аналіз структури тарифу на теплову енергію/послуги з постачання теплової енергії для категорій споживачів бюджетні установи та організації

Додаток 2.Порівняльний аналіз структури тарифу на теплову енергію/послуги з постачання теплової енергії для категорій споживачів релігійні  організації

Додаток 3.Порівняльний аналіз структури тарифу на теплову енергію/послуги з постачання теплової енергії для категорій інші споживачі

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань просимо надсилати на адресу: 84313, Донецька область, м. Краматорськ, вул. О. Тихого, 2 Б,     КВП «Краматорська   тепломережа»  міськради або   електрону   адресу:   оffc@kramts.com   до   20 листопада 2021 року.

Information
  • Posted on 09.11.2021 09:35
  • Перегляди: 53